Майстриня з Олександрійщини навчала мистецтву плетіння з соломи

Майстриня з Олександрійщини навчала мистецтву плетіння з соломи

Майстриня соломоплетіння Світлана Піскова з Нової Праги долучилася до обласного свята весни та Великодня. Днями Кіровоградський обласний центр народної творчості презентував весняне святкове дійство «Прийде Вербниця – назад зима не вернеться…».

Участь у весняному дійстві взяли майстри декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, члени обласного творчого об’єднання «Дивосвіт», студенти мистецького факультету Центральноукраїнського університету та фольклорний колектив з Олександрії. Співаки закликали весну, майстри та студенти демонстрували найкращі зразки своєї творчості. А справжньою окрасою заходу стали майстер-класи від майстрів традиційних видів народного мистецтва.

Продемонструвала свої уміння і Світлана Піскова, майстриня із соломоплетіння, член Національної спілки народних майстрів України. Новопразька умілиця не лише подивувала своїми витонченими дзвіночками, янголятами, сердечками та іншими роботами із соломки. Вона дала нагоду присутнім спробувати власноруч виготовити солом’яних пташечок. Відвідувачі майстер-класу із захопленням опановували давнє мистецтво.

За допомогою краси народного мистецтва усі присутні на заході змогли відчути на повну наближення свята Великодня та справжньої весни.

Схожі публікації