Маколей Калкін розсмішив маскою у стилі «Сам удома»

Маколей Калкін розсмішив маскою у стилі «Сам удома»

Голлівудський актор Маколей Калкін вирішив вкотре наголосити, що у час пандемії коронавірусу носити захисні маски – це просто необхідність. Та до її вибору можна підійти дуже креативно.

В інстаграмі актор продемонстрував свою карантинну маску, яка довела до сліз всіх його прихильників. Маколей Калкін позував із зображенням культової сцени у комедії «Сам удома». Фрагмент, коли маленький Кевін випробовує лосьйон після гоління, став одним з улюблених кадрів для мільйонів кіноманів, відтак чимало людей задумались над замовленням такого ж карантинного аксесуара.

«Просто захищаюсь від COVID-19, одягаючи шкіру, яку з мене зняли в молодості. Не забувайте носити маски, діти», – написав Маколей Калкін.

 

Як Маколей Калкін жартує з ролі в «Сам удома»

Це не вперше Маколей Калкін жартує зі знакової ролі в кіно. У серпні 2020 року актор присвятив курйозний допис своєму дню народження, згадавши «Сам удома».

Гей, друзі, хочете відчути себе старими? Мені 40. Немає за що. Я вже не дитина, це моя робота, – написав Маколей Калкін.

Окрім цього, у 2018 році актор знявся у рекламі, відтворивши одні з найвідоміших сцен у комедії «Сам удома». Зазначимо, що стрічка була важливою у кар’єрі Маколея Калкіна та принесла йому не тільки світову славу, але й номінацію на Золотий глобус. Гонорар актора насправді був невеликий: представник Голлівуду отримав всього 100 тисяч доларів, хоч фільм і став найкасовішою комедією 1990-их.

Джерело: 24 канал

Схожі публікації