Макс Кідрук презентував новий роман в Олександрії. ФОТО

Макс Кідрук презентував новий роман в Олександрії. ФОТО

В суботу, 9 листопада, в Олександрійській бібліотеці для юнацтва пройшла презентація нового роману Макса Кідрука “Доки світло не згасне назавжди”.

Зустріч почалась зі знайомства з молодим хмельницьким письменником Юрієм Даценко, який презентував свою першу книгу «Пастка для різника». Її події розгортаються в рідному місті автора Проскурів (колишня назва Хмельницького). Після бездіяльності поліції молодий лікар-хірург Яків Ровнєр береться за власне розслідування загадкових вбивств жінок легкої поведінки, що так схожі на злочини відомого Джека-Різника.

В продовження зустрічі Макс Кідрук представив свій новий роман “Доки світло не згасне назавжди”.

“Наполовину це соціальна драма, а наполовину — фантастика, яка як і в решті моїх романів має під собою жорстке наукове підґрунтя», — зазначив письменник.

Життя двох сестер — старшокласниці Рути та студентки Індії — змінюється після нещасного випадку, в якому гине наречений старшої сестри. Дівчата віддаляються одна від одної. Рута з’ясовує, що може впливати на реальність через свої сни, втім, намагаючись повернути колишнє світле й безтурботне життя, дівчина все більше занурюється в темряву…

Цей роман незвичайний, адже книга доповнюється мобільним додатком, який значно розширює сприйняття твору — дозволяє глибше поринути в атмосферу подій, дізнатись додаткові гілки сюжету та, навіть, поспілкуватись з героями.

Презентації Кідрука завжди сповнені цікавої та пізнавальної інформації, переказ якої не зрівняється із безпосередньою присутністю на зустрічі.

Читачі активно задавали Максу питання, відповідаючи на які, письменник також розповів, над чим зараз працює. Це масштабный проект, який автор планує реалізувати протягом наступних 24 місяців. Він відправить нас років на 150 вперед, коли людство колонізує Марс…

На завершення зустрічі директорка Олександрійської ЦБС Тетяна Троцюк здивувала письменника ексклюзивним подарунком від бібліотекарів — лампою, надруковано на 3-D принтері.

Нагадаємо, Макс Кідрук відвідав Олександрію вже втретє.

Олександрійці є палкими шанувальниками письменника, тож черга за автографами була шаленою.

На своїй сторінці у Facebook Макс подякував Олександрії за теплий прийом.

Схожі публікації