Макс Кідрук в Олександрії

Макс Кідрук в Олександрії

Відомий український письменник Макс Кідрук привіз в Олександрію свою нову книгу і багато позитиву. Зустріч із популярним сьогодні автором відбулась в Олександрійській міській центральній бібліотеці ім. Пушкіна.

Уривків своїх творів Макс під час спілкування з аудиторією принципово не читає. «Якщо автор читає уривки своїх книжок, значить йому більше не має чого їм сказати», — вважає письменник. Натомість гості заходу отримали цікаву і пізнавальну розповідь мандрівника (автор багато подорожує світом). Макс розповів про свої поїздки до Африки та Мексики, враження від яких лягли в основу психотрилера «Твердиня»; поділився цікавим фото-, та відеоматеріалом з власного архіву. Розповідь про кожну зі своїх робіт письменник підкріплював буктрейлерами (короткий відеоролик за мотивами книги, кліп по книзі — Матеріал з Вікіпедії).

Презентація нового роману Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи» була не єдиною цікавинкою заходу. Письменник зробив захопливий анонс книги «Де немає Бога», над якою працює в даний час. Ідея роману з’явилась ще в 2012,втім до його написання Кідрук тоді не був готовий. Тепер же відчуває, що зможе в найкращій формі розкрити свій задум. Головні герої – група із 7 людей, яким вдалось вижити після масштабної авіакатастрофи. В пошуках порятунку кожен з них боротиметься за своє існування… Більш детально про героїв і саму книгу автор розповідатиме вже за рік, після її офіційного видання.

Після зустрічі кожен з відвідувачів міг придбати книги Макса Кідрука та отримати його особистий підпис. Бажаючих виявилось чимало. Зустріч відвідали не лише олександрійці, до читального залу бібліотеки в цей день завітали також шанувальники творчості письменника з сусідніх населених пунктів.

Загальні враження від зустрічі: динамічно і цікаво. Змістовна розповідь, подекуди гострі запитання від гостей (наприклад: «Що Ви курили, коли писали цю книгу?»), автограф-сесія з бажаючими. Будемо чекати на наступну зустріч з Кідруком. З нетерпінням)))

Як раніше повідомляв портал AlexCity, Олександрію Макс Кідрук відвідав в рамках найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Це новий роман письменника «Не озирайся і мовчи». Географія зустрічей охоплює 100 міст.

Схожі публікації