Макс Третьяков: «Я дуже хотів повернутися до Олександрії»

Макс Третьяков: «Я дуже хотів повернутися до Олександрії»

Пресслужба ФК «Олександрія» поспілкувалася з Максимом Третьяковим, після того, як футболіст став повноцінним гравцем клубу, підписавши дворічний контракт.

Які відчуття після повернення до нашого клубу?

Я дуже хотів повернутися до Олександрії. Ще більше –хотів підписати повноцінний контракт з футбольним клубом «Олександрія». Дуже радий нашій співпраці. Я довго чекав на цей момент.

Підбиваючи підсумки минулого сезону, чи задоволений ти своєю грою?

Звичайно, мені як футболісту є куди рости. В принципі, сезон був непоганий. В майбутньому буду намагатися грати на іншому рівні і додавати в кожному матчі.

Останнім часом в команді ти виконував роль штатного пенальтиста. Із 7 спроб реалізував всі. Чи плануєш в новому сезоні покращити свій результат?

Насправді, хочеться забивати не лише з пенальті, а й з гри, а ще – частіше реалізовувати гольові моменти, які виникають. Будемо бачити, але загадувати не хочу. Планую просто провести хороший сильний сезон. У будь-якому випадку буду намагатися в новому сезоні грати краще, ніж в минулому.

У дебютному матчі за «Олександрію» на домашній арені проти «Шахтаря» ти відразу відзначився забитим голом у ворота кращого голкіпера України Андрія Пятова. Пам’ятаєш свої емоції?

Я добре пам’ятаю той матч. Емоції переповнювали. Та  ще і заповнений стадіон, відчувалась підтримка вболівальників. Кращого дебюту і не придумаєш. Але, на жаль, ми тоді програли. Результатом звісно залишилися незадоволені.

Твої побажання вболівальникам «Олександрії».

Вболівальникам побажаю – пилко підтримувати команду. Коли у нас є підтримка вболівальників, коли вони нас женуть уперед, приходять на стадіон – це зовсім інша гра, інша швидкість, інші емоції. Хотілося б бачити трибуни стадіону «Ніка» заповненими. Тоді у нас, у футболістів, з’явиться додаткова мотивація грати не просто на результат, а показувати хороший і якісний футбол.

 

 

Джерело: ФК Олександрія

Схожі публікації