Мер спростував повідомлення про перший випадок коронавірусу

Мер спростував повідомлення про перший випадок коронавірусу

9 квітня, на черговому засіданні виконавчого комітету Олександрійської міськради  міський голова Степан Цапюк повідомив присутніх, що інформація про випадок захворювання дитини в місті на коронавірусну інфекцію виявилась непідтвердженою.

Тобто фактично мер міста спростував власну інформацію, оприлюднену ним вчора у відеозверненні до олександрійців на офіційному сайті міської ради. Тоді він повідомив, що серед хворих дітей, які  лікуються у міській дитячій лікарні виявлено один позитивний результат на інфікування COVID-19.

На виконкомі депутат міської ради від партії «Європейська солідарність» Сергій Ракута попросив уточнити дану ситуацію.

Як зазначив у своїй відповіді міський голова, попередні результати, отримані при діагностуванні лікарями Центральної міської дитячої лікарні виявилися не підтвердженими обласними лабораторними дослідженнями. За його словами, відразу після підозри на враження дитини коронавірусом фахівці олександрійського медзакладу направили відповідні матеріали для аналізу  обласним інфекціоністам і ті протягом доби надали відповідь про те, що дослідження не дали позитивного результату на наявність у маленького пацієнта саме вірусу COVID-19. При цьому Степан Цапюк зазначив, що медперсонал дитячої лікарні «спрацював на п`ятірку з плюсом» (очевидно, мер міста мав на увазі п`ятибальне оцінювання). За його словами, лікарі і медсестри дотримались усіх суворих заходів безпеки, тримаючи під контролем ситуацію та унеможливлюючи ймовірний негативний розвиток події. При цьому медичні працівники, виконуючи всі умови перестороги, залишались при виконанні службових обов`язків  на своїх робочих місцях тривалий час навіть тоді, коли їхня зміна давно закінчилась – до повного з`ясування ситуації, сказав мер Степан Цапюк.

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації