Мер звірив годинники з військовими

Мер звірив годинники з військовими

5 січня, міський голова Сергій Кузьменко зустрівся із військовим комісаром ОМВК Олександром Балабухою, командиром військової частини 2269 Національної гвардії України Русланом Розенбергом та командиром окремого загону спеціального призначення Центрального територіального управління Національної гвардії України Іваном Реутом.

Йшлося про підведення підсумків шефської роботи Олександрійської міської ради над військовими підрозділами Національної гвардії України у 2020 році. Крім того, були підписані угоди про продовження співпраці на 2021 рік. Порівняно з попереднім, у 2021 році коштів на шефську допомогу у міському бюджеті передбачено більше.

Сергій Кузьменко зауважив, що військовослужбовці виконують важливу місію із захисту незалежності країни, тому важливо, аби суспільство і, зокрема, органи місцевого самоврядування, всіляко їх підтримували. «Ми надаємо руку допомоги військовим і дбаємо про те, щоби умови несення служби були кращими, – сказав міський голова. – Робота буде продовжена, є можливості для  збільшення допомоги. Ми зібралися, аби звірити годинники і обговорити потреби військових. Впевнений, депутатський корпус підтримає продовження програми співпраці».

Головне завдання військкомату – забезпечення призову громадян на строкову військову службу і комплектування військових частин контрактниками, повідомив військовий комісар О.Балабуха. Минулого року було призвано на строкову службу близько 200 юнаків. За сприяння міської влади у міськвійськкоматі встановлено металопластикові вікна, наразі є потреба обладнати кабінети прозорими дверима. Триває робота із приписки юнаків до призовних дільниць за місцем проживання. Також військкомат потребує допомоги в організації перевезень і оповіщення.

За вирішення проблемного питання – утеплення житлових приміщень – міській владі подякував командир військової частини 2269 Р.Розенберг. Зараз у військовій частині триває процес переозброєння – відтепер вона забезпечена двома французькими гвинтокрилами Airbus  ЕС225. До того понад 48 років експлуатувалися вертоліти Мі-8.  У 2021 році технопарк військової частини поповниться ще 4 гелікоптерами Airbus  ЕС225. Крім того, Р.Розенберг акцентував увагу на продовженні військово-патріотичного виховання молоді і роботі ветеранської організації частини.

Окремий загін спецпризначення виконує завдання у зоні проведення ООС. На щастя, втрат минулого року не було. Але є потреба в організації бойової підготовки особового складу, наголосив командир окремого загону спецпризначення І.Реут.

Міський голова вручив учасникам зустрічі підписані угоди про шефську допомогу і зауважив: документи базові, вони будуть доповнюватися по мірі надходження нових пропозицій. Сергій Кузьменко привітав військовослужбовців із новорічно-різдвяними святами і побажав миру в країні, аби військові відпрацьовували навички лише на тренувальних зборах.

 

Джерело: Zametka

Схожі публікації