Microsoft попрощався з Windows 7

Microsoft попрощався з Windows 7

Microsoft припинила підтримку 11-річної операційної системи Windows 7.

Для користувачів це означає, що Microsoft припинить надавати поновлення і випускати оновлення системи безпеки для комп’ютерів з Windows 7. Про це повідомляється на сайті компанії.

За словами NetMarketShare, зміни торкнуться сотень мільйонів людей, оскільки більше третини комп’ютерів використовують Windows 7. Це трохи менше, ніж Windows 10, найпопулярніша операційна система для ПК, яка встановлена ​​приблизно на половині персональних комп’ютерів в світі. За останніми даними Microsoft, Windows 10 використовується на 900 мільйонах пристроїв.

Microsoft заявила, що користувачі Windows 7 можуть все ще використовувати свої комп’ютери після 14 січня, але компанія попереджає, що вони будуть схильні до «більшого ризику вірусів і шкідливих програм».

Компанія закликає людей перейти на Windows 10 за 139 доларів або купити новий пристрій під управлінням Windows 10, якщо їх комп’ютер більше трьох років. Раніше компанія запропонувала безкоштовне оновлення до Windows 10.Картинки по запросу виндовс 10

Як і інші виробники операційних систем, Microsoft регулярно припиняє підтримку застарілого програмного забезпечення. Він перестав підтримувати Windows 8 в 2016 році і Windows XP в 2014 році.

Картинки по запросу Windows XP

Схожі публікації