Міський голова наголосив на дотриманні карантинних вимог

Міський голова наголосив на дотриманні карантинних вимог

25 березня на засіданні виконавчого комітету міський голова Сергій Кузьменко поінформував присутніх про стан захворюваності на COVID-19.

Він зазначив, що ситуація у світі та Україні залишається складною. Лише за останню добу в нашій країні захворіло майже 16 тисяч людей, на Кіровоградщині – понад 180, на Олександрійщині – 28. Також сьогодні в Олександрії більше 400 людей хворіють на пневмонію.

Міський голова повідомив, що у зв’язку з підвищеною захворюваністю вчителів у закладах освіти, було прийнято рішення про переведення учнів шкіл після весняних канікул на дистанційне навчання. Освітній процес у віддаленому режимі розпочнеться з 29 березня.Тому міський голова звернувся до батьків з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

«Я закликаю жителів бути обережними, дотримуватися маскового режиму і дистанції, прошу не нехтувати, а активно виконувати правила захисту», – наголосив Сергій Кузьменко.

Також міський голова зазначив, що влада Олександрії прикладає максимум зусиль, аби наші лікарі були забезпечені усім необхідним обладнанням та засобами у боротьбі з пандемією корорнавірусу.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації