Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко: КП «Теплокомуненерго» провалило комунікацію з жителями, які мають автономне опалення

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко: КП «Теплокомуненерго» провалило комунікацію з жителями, які мають автономне опалення

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко 5 грудня на сесії міської ради повідомив про наміри змінити керівника комунального підприємства «Теплокомуненерго». Причиною стало незадовільна комунікація з жителями міста, які мають індивідуальне опалення та отримали окремі рахунки за опалення місць загального користування.

Він зазначив, що неодноразово до нього звертались власники квартир, які мають автономне опалення, з проханням врегулювати питання платіжок за місця загального користування.

– Так, підприємство керується виключно вимогами законодавства. Втім я неодноразово ставив завдання спілкуватись із олександрійцями, чути їх, пояснювати суть змін, а також вивчати досвід інших міст. І якщо жителям і надалі хочеться з цього питання спілкуватись із міським головою, значить організація не впоралась зі своїм завданням. Найближчим часом плануємо призначити нового керівника КП «Теплокомуненерго», спільно з яким організуємо зустріч із ініціативною групою, яка представляє інтереси жителів із автономним опаленням, – зазначив Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, у процедурі нарахування плати за послуги з теплопостачання КП «Теплокомуненерго» керується виключно вимогами Законів України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про житлово-комунальні послуги» та «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

На виконання вимог законодавства КП «Теплокомуненерго» зобов’язане здійснювати нарахування як на користувачів централізованого опалення, так і на власників квартир з індивідуальним опаленням.

Адже господарі квартир є співвласниками усіх допоміжних приміщень будинку та його технічного обладнання і зобов’язані брати участь у загальних витратах, пов’язаних з утриманням будинку та прибудинкових територій відповідно до своєї частки у майні будинку. А внутрішньобудинкові мережі централізованого опалення і гарячого водопостачання належать до інженерного (технічного обладнання) житлового будинку і є його невід’ємною частиною.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації