Міську лікарню №3 приєднали до Центральної міської лікарні

Міську лікарню №3 приєднали до Центральної міської лікарні

На сесії міської ради 15 травня депутати ухвалили рішення про приєднання Міської лікарні №3, що знаходиться у Перемозькому мікрорайоні, до Центральної міської лікарні.

Відповідне рішення прийняте з метою створення оптимальної мережі лікувальних комунальних підприємств та ефективного і раціонального використання бюджетних коштів.

Згідно з вимогами медичної реформи, кожен лікувальний заклад до 1 квітня повинен був отримати ліцензії на надання певних пакетів медичних послуг та укласти договори з Національною службою охорони здоров’я України.

Центральна міська лікарня одержала ліцензії на 10 пакетів послуг та фінансування від держави у розмірі 83 млн грн.

Міська лікарня №3 підписала договір лише на амбулаторну допомогу, не отримала ліцензії на стаціонарну допомогу і роботу із наркотичними препаратами. Через це нестача коштів на утримання закладу до кінця року становить близько 4 млн грн.

Тож розумною альтернативою у вирішенні даної проблеми стало об’єднання двох лікарень.

Враховуючи, що мешканці сіл Звенигородки, Марто-Іванівки і Перемозького мікрорайону здебільшого звертаються до Центральної міської лікарні, яка має резерв на надання послуг для населення, усі жителі громади матимуть законне право отримувати якісні послуги у міському лікувальному закладі, а працівники лікарні №3 будуть забезпечені заробітною платою.

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації