Молодіжка “Олександрії” розгромила ровесників з “Інгульця” 9:0

Суботній поєдинок пропущеного 6-го туру Всеукраїнських змагань з футболу серед команд U-21 звів на полі КСК «Олімп» двох різних за класом суперників. Фаворитом були олександрійці. До цієї зустрічі вони посідали третю сходинку чемпіонату, гості – молодіжка «Інгульця», передостанню. Те що будуть голи – відчувалося ще до початку матчу, але щоб стільки?

Доля матчу була вирішена ще в першому таймі. Швидким голом на перших хвилинах відзначився Дмитро Шастал. Він же заробив пенальті для своєї команди, який чітко реалізував Іван Петренко. Іван, до речі, зробив дубль, забивши у ворота Логвина третій гол. І це лише за перші 20 хвилин матчу. Далі більше. Індивідуальні якості Максима Задераки, який був найактивнішим у першому таймі, призвели до помилки футболіста «Інгульця» Івана Свіріпи у власному штрафному майданчику. Гравець намагався вибити м’яч з власного штрафного майданчика, а вийшло що зрізав м’яч у власні ворота.4:0. І гра не заспокоїлася. Містяни просто «закрили» петрівців на власній половині поля, не залишивши жодного шансу хоча б на контратаку.

У другому таймі темп гри не впав, домінування олександрійців продовжилося. Двічі за короткий проміжок часу відзначився Денис Устименко, двічі Олександр Мельник. Свій гол забив і Андрій Новіков (вдала заміна тренерського штабу). У підсумку 9:0.

Джерело: ФК Олександрія