Музиканти з Олександрії стали переможцями міжнародного конкурсу

Музиканти з Олександрії стали переможцями міжнародного конкурсу

15 листопада, відбувся міжнародний фестиваль мистецтв “Зоряна Брама”, який організував фонд “Наш Слід”. За підтримки міністерства культури та освіти України.

У категорії “Вокально-інструментальне мистецтво” переможцями стали учасники гурту з міста Олександрія “VaDi.M Band”, організованої колишнім переможецем конкурсу “Червона Рута – 2019” Вадимом Марченко.

“Чесно кажучи, для нас можливість виступити була досить несподіваною, адже гурт в теперішньому складі існує лише місяць. І рішення брати участь в цьому конкурсі було досить ризикованим кроком. Але якщо оргкомітет конкурсу так високо оцінив наші можливості це добрий знак того, що ми на правильному шляху” – Згадує Марченко Вадим.

Серед понад ста учасників з різних куточків України, олександрійці посіли перше місце та отримали статус лауреатів конкурсу. Окрім цього, оргкомітет надав гурту особливу відзнаку “За вагомий внесок в розвиток музичної культури України”, адже композиція “Всі ми божевільні” котру презентував гурт, є авторською і виконувалася в такому форматі вперше.

Наразі колектив готується до запису пісні в студії та планує видати її у форматі сингла.

Джерело: Златопіль

Схожі публікації