Музикантка Новопразької громади здобула міжнародне визнання

Музикантка Новопразької громади здобула міжнародне визнання

Мистецтво не знає меж. Це довела викладачка Новопразької дитячої музичної школи Владислава Ніжніченко. Музикантка стала призеркою Міжнародного багатожанрового конкурсу JISKRA 2020.

Музичні змагання проводилися у Чехії. Однак цього року у зв’язку із пандемією оцінювали конкурсантів та визначали переможців в онлайн-форматі.

Участь у Міжнародному конкурсі JISKRA2020 взяли музиканти різного віку та рівня майстерності з 11 країн світу. За перемогу позмагалися представники США, Німеччини, Австрії, Польщі, Білорусі, Молдови, Росії, Литви, Азербайджану, Узбекистану та України.

Учасників оцінювало високопрофесійне та досвідчене журі: професори Празької музичної академії, Пардурбицької консерваторії, солісти Празької опери. Журі було дуже складно обрати переможців. 6 днів знадобилося, щоб переглянути та оцінити конкурсантів.

У підсумку за свою музичну майстерність представниця Новопразької громади Владислава Ніжніченко виборола ІІІ місце в номінації «Інструментальний жанр». Нагороду музикантка отримала у категорії «Профі».

Концертмейстерка Анастасія Орлова також отримала відзнаку — подяку від організаторів конкурсу (Gold Evrope festival).

 

 

Джерело: НОВОПРАЗЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА

Схожі публікації