На базі ОНВК №17 відкрито хаб зі збору продуктів для переселенців

На базі ОНВК №17 відкрито хаб зі збору продуктів для переселенців

Із самого початку бойових дій Олександрія активно працює як місто-волонтер, надаючи вагому допомогу вимушеним переселенцям.

За останні 10 днів завдяки співпраці міської ради, координаційного центру та небайдужим громадянам місто прийняло понад 10 тисяч людей, які зупинялися проїздом або залишилися на деякий час.

Для людей забезпечуються місця ночівлі, харчування, теплий одяг та інші речі першої необхідності.

З метою збору продуктів харчування для переселенців, які харчуються в комунальних закладах громади, на базі ОНВК №17 (пр. Соборний, 130) створено хаб, у якому зберігатимуть харчі та розподілятимуть по закладах, що приймають людей.

На сьогодні, дякуючи фермерам, підприємцям, навколишнім громадам та батьківській громаді навчальних закладів, є в наявності м’ясо, крупи, картопля, олія. Але є потреба в таких продуктах як чай, кава, консервація, вермішель та каші швидкого приготування тощо.

Тож просимо небайдужих олександрійців по можливості долучитися до збору продуктів для людей, які сьогодні дуже цього потребують.

Багато людей, які залишалися хоча б на добу у місті, були вдячними за гостинність та передають слова подяки кожному, хто їх підтримав.

Нагадуємо телефони «гарячих ліній» для переселенців:
093 267 79 94
096 293 54 22
099 120 49 02
095 032 66 84

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації