На дорогах Кіровоградщини побільшало п’яних водіїв

На дорогах Кіровоградщини побільшало п’яних водіїв

Найпоширенішими порушеннями, які упродовж семи місяців виявляли співробітники відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції області щодо перевезення пасажирів, є керування маршрутками та комерційним транспортом у стані алкогольного сп’яніння.

Про це 9 серпня на прес-конференції розповів начальник управління патрульної поліції в області Антон Цюцюра, передає кореспондент CBN.

Крім того, водії керують автомобілями, що перевозять людей, які мають несправності або не пройшли обов’язковий технічний огляд.

За статистикою, яку озвучив заступник начальника ГУ Національної поліції в Кіровоградській області Олексій Ніколаєнко, за сім місяців сталися 1047 ДТП, а це на 14% більше, ніж у минулому році.

У 272 дорожньо-транспортних пригодах постраждали люди. Це на 23% більше, ніж торік. Загинули 39 людей. Відповідно, зросла і кількість травмованих. З початку року через аварії постраждали 325 людей, в минулому – 276.

«Найбільш поширеними видами автопригод є зіткнення (53%), наїзд на транспортний засіб, що стоїть (13%), наїзд на перешкоду (16%) – загалом це 83,5% від загальної кількості ДТП по області», – сказав Олексій Ніколаєнко.

Основні причини: перевищення швидкості (26%), правил маневрування (18,5%), недотримання дистанції (18,5%), порушення правил переїзду перехресть (10%), а також керування авто в нетверезому стані (7%).

На дорогах міста лише в липні затримали 95 водіїв з ознаками сп’яніння, а на території області 187.

Антон Цюцюра нагадав, що нетверезе водіння карається штрафом у 10,2 тисяч гривень і позбавленням прав на один рік . За його словами, суд у більш ніж 70 відсотках виносить рішення на користь поліції.

З наступного року у зв’язку зі змінами у законодавстві перебування за кермом у стані сп’яніння буде розглядатися як кримінальна дія.

Схожі публікації