На Кіровоградщині госпітальні бази підсилять бригадами фахівців

На Кіровоградщині госпітальні бази підсилять бригадами фахівців

У Кіровоградській області департамент охорони здоров’я ОДА розпочинає формування кадрового резерву медичних працівників, яких можна задіяти у наданні допомоги хворим на коронавірус, що лікуються у госпітальних базах першої хвилі.

Про це повідомив заступник директора департаменту Олександр Скрипник.

«З огляду на загострення епідситуації, маємо потребу у збільшенні персоналу і лікарнях першої хвилі, які цілодобово надають медичну допомогу хворим на COVID-19. МОЗ розробив механізм залучення відповідних медичних кадрів. Йдеться про лікарів (інфекціоністи, терапевти, анестезіологи), молодший персонал із медичної освітою (медичні сестри, фельдшери) та молодший персонал без медичної освіти (санітарний обслуговуючий персонал)», – уточнив Олександр Скрипник»,

Заступник директора департаменту охорони здоров’я ОДА зазначив, що головним лікарям необхідно сформувати медичні бригади та по черзі їх командирувати до закріпленої за територією госпітальної бази «першої лінії».

«Така бригада з однієї території працюватиме на виїзді 1 раз на 2 місяці. Це дозволить значно вивільнити персонал госпітальної бази «першої лінії»», – пояснив посадовець.

Нагадаємо, до Центральної міської лікарні Олександрії приймають профільних пацієнтів із Олександрії, Світловодська, Знам’янки, Знам’янсього, Світловодського, Олександрійського, Петрівського та Онуфріївського районів.

 

 

Джерело: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Схожі публікації