На Кіровоградщині готуються до опалювального сезону

На Кіровоградщині готуються до опалювального сезону

Заступник голови Кіровоградської ОДА Сергій Поліщук провів засідання обласного штабу з питань підготовки господарського комплексу області до нового опалювального сезону.

Засідання відбулося на базі КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міськради за участю директорки департаменту житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Ольги Довжук, першого заступника Олександрійського міського голови Юрія Гугленка, а також представників органів місцевого самоврядування міст Кропивницький, Світловодськ та Долинська, керівників найбільших теплопостачальних підприємств області та ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Під час засідання заслухали інформації керівників теплопостачальних підприємств про стан виконання робіт із підготовки теплових господарств міст, стану розрахунків за спожиті енергоносії тощо. Керівники теплопостачальних підприємств запевнили про виконання всього запланованого комплексу заходів до початку опалювального сезону.

Керівникам підприємств наголосили на необхілності вчасного завершення всіх запланованих робіт до початку опалювального сезону.

Також під час наради обговорили низку проблемних питань, вирішення яких потребує на державному рівні, за результатами чого прийняли рішення звернутися з відповідними листами до Уряду України.

Джерело

Схожі публікації