На Кіровоградщині ледве не загинув підліток

На Кіровоградщині ледве не загинув підліток

На Кіровоградщині співробітник Служба безпеки України врятував 15-річного хлопця. Йому затягнуло ногу під лезу у мотоблоці.

Як виявилося, школяр Костянтин Бащенко допомагав сусіду у городі, під час чого його нога опинилася у пастці. У цей час повз проходив спецпризначенець, який помітив постраждалого, та наклав йому джгут. За словами підлітка, він навіть не пам’ятає, як все відбулося.

“Все, що я пам’ятаю – це сильний біль. Це словами взагалі не пояснити”, — зазначив він.

Боєць СБУ у цей день прибув у відпустку до батьків. Він почув крик підлітка, підбіг до нього та побачив, як фонтанує кров з його ноги. Він розібрав мотоблок та виявив, що кінцівка хлопця була зламана у чотирьох місцях. Разом із ним чоловік поїхав до лікарні та не давав йому знепритомніти. Костянтина доставила до Новоукраїнської лікарні. Там йому зробили дві операції та переливання крові. За словами медиків, якби не спецпризначенець, постраждалий міг би втратити забагто крові та загинути.

Наразі хлопець вже вчиться ходити на милицях, а попереду на нього очікує ще одна операція. Спецпризначенця, у свою чергу, пообіцяли представити до державної нагороди.

.Джерело Новини Live

Схожі публікації