На Кіровоградщині розпочнуть здавати зброю

На Кіровоградщині розпочнуть здавати зброю

Iз першого жовтня нинiшнього року i до кiнця мiсяця на територiї Кiровоградської областi проводитимуть мiсячник добровiльної здачi зброї, вибухiвки та рiзних засобiв ураження до органiв полiцiї.

Головна мета заходу – протидiя незаконному розповсюдженню зброї i вибухових матерiалiв, а також профiлактика злочинiв, пов’язаних iз їх використанням.

До 31 жовтня кожен громадянин може добровiльно здати зброю, вибуховi матерiали та спецiальнi засоби, якi зберiгалися без вiдповiдних документiв, до найближчого вiддiлення полiцiї.

Довідково: зберiгання зброї без дозвiльних документiв – це кримiнальне правопорушення, яке тягне за собою покарання, вiдповiдно до статтi 263 (незаконне поводження зi зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) кримiнального кодексу України.

Вiдповiдно до частини третьої статтi 263, громадяни звiльняються вiд вiдповiдальностi у разi добровiльної здачi небезпечних предметiв до полiцiї. Крiм того, у подальшому можна оформити документи на здану мисливську зброю, зареєструвати її i володiти нею вже на законних пiдставах.

Джерело: Рідний край

Схожі публікації