На Кіровоградщині споживачам повернули гроші за неякісні товари та послуги

На Кіровоградщині споживачам повернули гроші за неякісні товари та послуги

Протягом півроку на Кіровоградщині споживачам повернули більше 160 тисяч гривень за неякісні товари та послуги. Повідомляють у прес-службі Держпродспоживслужби в області.

На предмет безпечності перевірено непродовольчу продукцію на 202 095 грн, з яких забраковано – на суму 57 577 грн. За результатами заходів суб’єктам господарювання надано приписи щодо усунення виявлених порушень.

Фахівці управління захисту споживачів здійснили 54 позапланові перевірки за зверненнями громадян. Найбільше з них стосувалося якості непродовольчої продукції та надання послуг. Результати перевірок показали порушення у 15 суб’єктів господарювання. Внаслідок розгляду звернень спеціалістами управління захисту споживачів громадянам повернуто кошти за неякісні товари або послуги на загальну суму 69 363 грн.

Так за півроку під час особистого прийому було вирішено питання щодо задоволення вимог споживачів та повернуто кошти на суму 94 615 грн. Загальна сума повернутих суб’єктами господарювання коштів унаслідок розгляду заяв та скарг громадян становить 163 978 грн.

Джерело

Схожі публікації