На Кіровоградщині тривають позапланові перевірки техногенної та пожежної безпеки

На Кіровоградщині тривають позапланові перевірки техногенної та пожежної безпеки

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України та у зв’язку з пожежею у готелі «Токіо Стар», що сталась 17 серпня у м. Одеса, інспекторський склад У ДСНС в області продовжує позапланові заходи державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки у місцях відпочинку людей, передусім у готелях, закладах відпочинку та оздоровлення у Кіровоградській області.

Зокрема, до кінця листопада 2019 року заплановано перевірки 103 готелів, а також закладів відпочинку і оздоровлення на Кіровоградщині.

Так, наразі у м. Кропивницький здійснено перевірку готелів «Рейкарц», «Турист», «Козацька застава», «Єлисаветград», «Шенген». Під час заходів держнагляду було перевірено стан утримання шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, електричного господарства, систем протипожежного захисту, внутрішнього та зовнішнього водопостачання.

Результати позапланових перевірок готелів можна буде переглянути на сайті Державної регуляторної служби України https://inspections.gov.ua/.

Джерело: Управління ДСНС України у Кіровоградській області

Схожі публікації