На Кіровоградщині виявили плантацію конопель на 10 млн гривень

На Кіровоградщині виявили плантацію конопель на 10 млн гривень

Під час проведення профілактичного відпрацювання у рамках операції «Мак» працівниками сектору поліцейської діяльності № 1 (м. Новомиргород) спільно з представниками Нацгвардії України в одному з сіл на полі серед насаджень соняшника було виявлено нарковмісні рослини.

У подальшому правоохоронці вжили заходів щодо вилучення та знищення кущів конопель шляхом спалювання. Загальна кількість рослин становила понад 12 тисяч, їх зразки направлено на дослідження.

Вартість вилученої з незаконного обігу наркосировини складає близько 10 мільйонів гривень.

Розслідування проводиться у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Нагадуємо, на території області триває комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на  виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

Поліцейські звертаються до жителів області з проханням повідомляти про факти таких правопорушень за номером «102».

Також інформацію про осіб, причетних до скоєння наркозлочинів, можна повідомити на телефон гарячої лінії управління боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області: 050-248-85-81.

Джерело: Поліція Кіровоградської області

Схожі публікації