На Кіровоградщині викрили канал торгівлі дівчатами

На Кіровоградщині викрили канал торгівлі дівчатами

Служба безпеки України викрила канал торгівлі людьми для московських борделів. Зловмисницю схопили, коли вона переправляли в Росію трьох дівчат з Кіровоградщини. Про це повідомляє пресгрупа УСБУ в Кіровоградській області.

Українка, яка з 2013 року проживає у Москві, організувала переправлення через кордон жінок для роботи у сфері надання інтимних послуг на території Росії. Жінка підбирала українок з різних областей через об’яви в інтернет-мережі і через своїх спільників «працевлаштовувала» дівчат до московських борделів.
Правоохоронці затримали зловмисницю у Сумській області на міжнародному автомобільному пункті пропуску «Бачівськ» під час спроби переправлення через кордон трьох мешканок Кіровоградщини.

Наразі у межах кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 149 (торгівля людьми) Кримінального кодексу України, затриманій оголошено про підозру. Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин справи та інших осіб, причетних до торгівлі людьми.
Операція проводилась співробітниками УСБУ в Кіровоградській області спільно з Нацполіцією Кіровоградщини і за участі Сумського прикордонного загону Східного регіонального управління ДПСУ під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області.

Джерело: Вільне слово

Схожі публікації