На Кіровоградщині з початку року на ГРВІ захворіло понад дві тисячі людей

На Кіровоградщині з початку року на ГРВІ захворіло понад дві тисячі людей

На Кіровоградщині за другий тиждень епідемічного сезону 2020 року на гострі респіраторні інфекції захворіло 2200 осіб.

Про це повідомив завідуючий пульмонологічним відділенням обласної лікарні Олександр Рижко.

«Із усіх випадків інфекційних захворювань 70% це діти. Можлива ще одна хвиля захворювань у лютому-березні, але це поки що прогноз. Швидкому розповсюдженню вірусів сприяє погода з невеликим мінусом», — розповів лікар Олександр Рижко.

Нові лабораторно підтверджені спалахи грипу не зафіксовані.

Нагадаэмо, за данними 24tv.ua початку епідемічного сезону в Україні медики офіційно зафіксували смерть 7 людей від ускладнень грипу. Ніхто з хворих не мав щеплення від грипу.

7 людей померли від грипу в Україні з початку епідсезону ( перша смерть була зафіксована 31 грудня). Усі вони не були вакциновані. Наразі епідемії немає, однак кількість хворих лише зростає. Центрі громадського здоров’я наголошує, що в Україні є вакцина, тому можна робити щеплення. Але вакцинувалися менше відсотка українців.

Як повідомляло Міністерство охорони здоров’я. Із 30 вересня по 12 січня захворіло грипом 2,2 мільйона людей (5,8% населення), із них 1,5 мільйони – це діти (68% від усіх захворілих). Госпіталізовано було 61 842 людини.

Троє померлих зареєстровано на Житомирщині, по одному на Тернопільщині та Запоріжжі. Ніхто із померлих не мав щеплення від грипу. Перший летальний випадок зафіксовано 31 грудня,
– інформують представники МОЗ.

Як повідомив завідувач відділу організації епідеміологічних досліджень Житомирського обласного лабораторного центру Анатолій Головченко для видання Укрінформ: «Упродовж останніх трьох тижнів в області (Житомирській) зареєстровано 17 лабораторно підтверджених випадків грипу – у мазку із зіву визначено вірус грипу А (H1N1) пандемічний».

Джерело

Схожі публікації