На Кіровоградщині запустили безкоштовну майстерню 3D-друку, щоб допомогти військовим

На Кіровоградщині запустили безкоштовну майстерню 3D-друку, щоб допомогти військовим

Волонтерська спільнота ДрукАрмія та освітньо-культурний простір Гончаренко центр запустили безкоштовну майстерню 3D-друку у Добровеличківці на Кіровоградщині. Тут відвідувачів навчатимуть базових правил друку та допоможуть опанувати принтер для виготовлення необхідних для Сил оборони виробів.

Про це повідомили в пресслужбі Гончаренко центру, передає Точка доступу.

За словами організаторів, у такий спосіб вони прагнуть популяризувати 3D-друк серед українців та залучити їх до волонтерської діяльності. Адже кожен власник принтера навіть у домашніх умовах може створювати необхідні українським воїнам вироби: скиди, стартові платформи для дронів або конектори для «Старлінків».

Головний принцип ДрукАрмії – військові не мають платити за наші вироби. Навіть за доставку. Вони вже платять тим, що захищають нас. Впевнений, що спільний із Гончаренко центром проєкт допоможе донести ідею такого волонтерства до ще більшої кількості українців. Це важливо, бо друкувати для війська можуть всі: і підлітки, і дорослі, і літні люди. А отже, допомагати під силу кожному, – зазначив співзасновник ДрукАрмії, український блогер та волонтер Євген Вольнов.

Усі заняття в просторі безкоштовні, а майстерня 3D-друку працюватиме як у форматі майстер-класів, так і для друку виробів на замовлення військовослужбовців.

У межах проєкту відвідувачі центру зможуть пройти базовий курс із користування 3D-принтером, навчитися правил друку та самостійно запустити виготовлення перших виробів.

Наразі команда Гончаренко центру Добровеличківка формує першу групу для навчання 3D-друку.

Схожі публікації