На Кіровоградщині жителів двох сіл тероризують вовки (Відео)

На Кіровоградщині жителів двох сіл тероризують вовки (Відео)

Жителів двох сіл на Кіровоградщині тероризують вовки. Хижаки вільно гуляють людськими обійстями. За кілька днів загризли з десяток овець, розірвали двох собак просто на подвір‘ях хат.

Місцеві жителі такою зухвалістю приголомшені й уже бояться виходити з будинків.

Баран, дві вівці та кілька ягнят – це все, що лишилися від отари місцевого фермера. Покусані  тварини з  обскубаними боками тепер бояться навіть господаря і тікають від людей.

Вовки прийшли в село під ранок, перескочили через огорожу загону і влаштували кривавий банкет. Тікати вівцям було нікуди. Фермер Анатолій Михайлов твердить, що усе життя хазяйнує у селі, але такого нахабства вовків не бачив.

Від загону з вівцями до найближчої хати два десятки метрів. Але вовки не злякалися близькості людей і зайшли на полювання просто у село. Жителі сусідніх будинків кажуть, тепер бояться виходити на вулицю. Адже вовки уже навіть не ховаються від людей.

У сусідньому селі сіроманці просто на подвір‘ї розірвали двох собак.

Відстежити хижаків важко, бо снігу немає, а земля суха. На городі знаходимо кілька слідів. Мисливець підтверджує – вовчі. Очільник місцевої організації мисливців припускає, що це вовчиця вчить молодняк полювати. Якщо цього не зупинити, біди не уникнути.

Найближчими днями мисливці з усього району зберуться, аби ретельно обстежити усі довколишні ліси,  яри та лісосмуги.

“Якщо дійсно підтверджується факт, що наявний вовк, то за дозволом обласного управління буде проведено регулювання численності хижих та шкідливих тварин”, – повідомив заступник начальника Кіровоградського  обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кваша.

Однак, припускають, нахабна зграя вже далеко. Під час міграції вовки можуть пробігати зо пів сотні кілометрів за ніч

 

 

Джерело: ТСН

 

 

Схожі публікації