На Кіровоградщині живе такса, яку врятували на Сході

На Кіровоградщині живе такса, яку врятували на Сході

Друг родини – так називає таксу, яку врятував під час обстрілів, військовий з Кропивницького Костянтин Андрєєв. На передову чоловік пішов у 2014 році добровольцем. Повернувся додому з Метром. Так звуть собаку.

Таксу “Метр” Костянтин Андрєєв привіз з передової. Розповів, таксу знайшов під час обстрілів під Майорським в Донецькій області. “Близько першої ночі, в посадці стався вибух. А там зайці постійно бігають. Я в нічних окулярах туди дивлюся, зайців немає. Через пів години знову подився, а там це чудо бігає. Ледь не застрелив його”.

Каже, тоді собака підірвав міну ворога. “Як на ранок виявилося, він біг через посадку та зачепив розтяжку сепарів. Він низенький, тому й лишився живим. Тільки уламком зачепило бік. Думали уламки діставати, але потім зрозуміли, що вони замалі, мають вийти самі з нього”.

Розповідає, кличку Метр собаці дали випадково. “У батальйоні служив фермер з позивним Карась. І на другий день після нашої знахідки, до нас приїхали журналісти і запитали у Карася, як звати собаку. Він розвів руки, подивився на відстань між руками і сказав, що це Метр”.

Ірина Андрєєва розповіла, як чоловік знайомив її з собакою. “У жовтні 2014 року чоловік приїхав на ротацію і я вже знала, що він їде з ним. Дома, познайомили з другою нашою собакою і так він й лишився у нас”.

Каже, Метр і Масяня потоваришували. Тепер це друзі родини.

 

Джерело: Суспільне

Схожі публікації