Нa Олексaндрійщині підприємства отримaють допомогу по чaстковому безробіттю

Нa Олексaндрійщині підприємства отримaють допомогу по чaстковому безробіттю

Програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину почала діяти. Насамперед вона покликана зберегти робочі місця, а надалі – стимулювати відновлення бізнесу після завершення дії обмежувальних заходів.

На сьогодні обласним центром зайнятості прийнято 22 позитивних рішення щодо надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям Олександрійщини на період карантину.

«Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається центрами зайнятості, працівникам, у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, за зверненням роботодавця із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва, для її виплати працівникам. Право на звернення з метою отримання допомоги мають роботодавці– як юридичні особи, так іприватні підприємці», – розповіла директор Олександрійського міськрайонного центру зайнятості Ірина Мукієнко.

Допомога по частковому безробіттю на період карантину надається у разі сплати роботодавцем єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом шести місяців, що передують даті зупинення діяльності.

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації