На Олександрійщині подружжя перетворило подвір’я на справжній ботанічний сад

На Олександрійщині подружжя перетворило подвір’я на справжній ботанічний сад

Подвір’я подружжя Ігоря та Тетяни Гречаних в селищі Олександрійському перетворилося на справжній ботанічний сад. Тут зростає понад 2 тисячі сортів найрізноманітніших рослин, у тому числі екзотичних, нетипових для нашої території.
Поруч з кількома сортами троянд на ділянці розташувалися теплолюбиві кактуси. Вони, як не дивно, адаптувалися і зиму переживають у ґрунті.

Оригінальні фігурки, виконані господарями власноруч, і штучні озерця відмінно вписуються у дизайнерське оформлення саду на шести сотках.
Сад радує своєю красою та ошатністю у будь-яку пору року. Навіть взимку, бо тут зростають сотні сортів вічнозелених рослин.
На сусідніх орендованих городах Ігор з Тетяною вирощують тюльпани та гладіолуси. Лише косариків у них 400 видів.

Доглядають за всією цією красою лише вдвох, тож відпочивати ніколи, а вставати доводиться щодня о 4 ранку.
Цілком логічно, що провулок, де проживають Гречані, у рамках декомунізації був перейменований на Квітневий (раніше Леніна).
Саме Гречані – співорганізатори проведення традиційного фестивалю гладіолусів в Олександрії. Захід не проводили лише торік через карантинні обмеження.
Подружжя сподівається, що цьогоріч фестиваль знов порадує олександрійців та гостей міста красою квітів, які дали вже рясні сходи.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації