На Олександрійщині працює система зважування вантажівок у русі

На Олександрійщині працює система зважування вантажівок у русі

На Кіровоградщині у тестовому режимі працюють дві автоматичні системи зважування вантажівок у русі “Weight in motion”. Про це розповів виконуючий обов’язки начальника з експлуатації Служби автомобільних доріг в області Олександр Палівода.

За його словами, WIM системи встановили на автомобільних дорогах:М-04 “Знам’янка-Луганськ-Ізварине” км 60+000, село Куколівка та Н-23 “Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя” км 3+000, біля села Бережинка.

“Це два комплекси, які працюють у тестовому режимі. Нині завершуються роботи з облаштування постів і найближчим часом їх передадуть на баланс Служби автомобільних доріг в області”.

Олександр Палівода сказав, що дві автоматичні системи зважування вантажівок цьогоріч планують облаштувати на дорогах: Н-14 “Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв” орієнтовно на км 131+000 у селі Кетрисанівка та Н-24 “Благовіщенське-Миколаїв” км 21+000 біля Голованівська. Розробляється проєктно-кошторисна документація та оголошений тендер.

Дане обладнання працює при температурі від +50 до -40градусів та захищене від дощу та снігу. “Основна перевага WIM терміналів – це відсутність людського фактору, він працює повністю в автоматичному режимі. Фіксує номерний знак машини, загальну масу, повністю вимірює габарити та швидкість руху вантажних автомобілів”, – сказав Олександр Палівода.

Зафіксована інформація з порушеннями відправляється на сервер Державного агентства автомобільних доріг та Державної служби з безпеки на транспорті.

 

Джерело: Суспільне

Схожі публікації