На Олександрійщині працює система зважування вантажівок у русі

На Олександрійщині працює система зважування вантажівок у русі

На Кіровоградщині у тестовому режимі працюють дві автоматичні системи зважування вантажівок у русі «Weight in motion». Про це розповів виконуючий обов’язки начальника з експлуатації Служби автомобільних доріг в області Олександр Палівода.

За його словами, WIM системи встановили на автомобільних дорогах:М-04 «Знам’янка-Луганськ-Ізварине» км 60+000, село Куколівка та Н-23 «Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя» км 3+000, біля села Бережинка.

«Це два комплекси, які працюють у тестовому режимі. Нині завершуються роботи з облаштування постів і найближчим часом їх передадуть на баланс Служби автомобільних доріг в області».

Олександр Палівода сказав, що дві автоматичні системи зважування вантажівок цьогоріч планують облаштувати на дорогах: Н-14 «Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв» орієнтовно на км 131+000 у селі Кетрисанівка та Н-24 «Благовіщенське-Миколаїв» км 21+000 біля Голованівська. Розробляється проєктно-кошторисна документація та оголошений тендер.

Дане обладнання працює при температурі від +50 до -40градусів та захищене від дощу та снігу. «Основна перевага WIM терміналів – це відсутність людського фактору, він працює повністю в автоматичному режимі. Фіксує номерний знак машини, загальну масу, повністю вимірює габарити та швидкість руху вантажних автомобілів», – сказав Олександр Палівода.

Зафіксована інформація з порушеннями відправляється на сервер Державного агентства автомобільних доріг та Державної служби з безпеки на транспорті.

 

Джерело: Суспільне

Схожі публікації