На Олександрійщині пройшла акція «Дитина – не товар та не спосіб заробітку»

На Олександрійщині пройшла акція «Дитина – не товар та не спосіб заробітку»

29 липня, напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, та з метою запобігання і вирішення актуальних проблем сучасної молоді в Олександрійському районі відбувся захід «Дитина – не товар та не спосіб заробітку».

До його проведення долучилися керівництво сектору ювенальної превенції районного відділу поліції, Центру надання соціальних послуг Попельнастівської селищної ради, відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Олександрійського місцевого центру з надання БВПД.

Під час зустрічі з жителями села Олександрівка учасники заходу розповіли про  поняття «торгівля людьми», його форми та в який спосіб доросла людина чи дитина може потрапити в небезпеку. Громадянам роз’яснили, як діяти у небезпечній ситуації та закликали обов’язково звертатися до поліції у випадках таких правопорушень та до закладів, що надають соціальні послуги і правову допомогу.

Присутнім було представлено тематичні відеоролики, інформаційні листівки, а також всі бажаючі мали змогу отримати консультацію з правових питань.

Джерело: Поліція Кіровоградської області

Схожі публікації