На Олександрійщині зменшився рівень злочинності

На Олександрійщині зменшився рівень злочинності

У 2019 році на території Олександрійського району зменшилася на 21% (у порівнянні з 2018 роком) кількість скоєних злочинів, а відповідно і число звернень громадян (7,5%) до Олександрійського районного відділення поліції.

Про це повідомив , 21 лютого, під час пленарного засідання сесії Олександрійської районної ради начальник Олександрійського РВП Віталій Кравцов, звітуючи про підсумки роботи за 2019 рік.

Пов’язана така тенденція, за словами виступаючого, із посиленням профілактичних заходів, вжитих працівниками поліції на території сільських рад району з метою попередження злочинності.

Якщо аналізувати по видах злочинів, то найбільше зафіксовано злочинів майнового характеру, тобто крадіжок. Поряд з цим, на щастя, на 30% порівняно з аналогічним  періодом 2018 року, зменшився ріст злочинності на вулицях (розбійні напади, грабежі) у населених пунктах району.

А от  рівень наркозлочинності, як підкреслив Віталій Кравцов, залишається сталим. Але для того, аби унеможливити вирощування, зберігання та торгівлю на території Олександрійщини нарковмісних рослин (конопля, мак), працівники районного відділення поліції приділили більше уваги спеціальним відпрацюванням. У ході яких було вилучено понад 10 тис, штук нарковмісних рослин, чим унеможливили подальше їхнє вирощування, зберігання та торгівлю на території Олександрійщини.

 

Джерело: AlexTime

Схожі публікації