На поштових конвертах зобразили героя з Кiровоградщини

На поштових конвертах зобразили героя з Кiровоградщини

Укрпошта до Дня Збройних сил України випустила два маркованi конверти, присвяченi Героям України – солдату Євгену Тельнову з Кiровоградщини та капiтану Андрiю Кизилу з Черкаської областi.

Погашення конвертiв спецiальним поштовим штемпелем “Героям слава!” вiдбулося 6 грудня на Київському головпоштамтi.

Автором серiї конвертiв є український художник Володимир Таран, який окрiм зображень марок i конвертiв, є автором дизайну монет i банкнот, а також книжкової iлюстрацiї.

Тираж кожного конверта 500 тисяч примiрникiв.

Конверти доповнять серiю “Героям слава!”, яку Укрпошта започаткувала у спiвпрацi iз Генеральним штабом Збройних сил України у 2014 роцi. Загалом у рамках серiї вийшло 16 конвертiв iз захисниками держави, яким посмертно присвоєно звання Героя України.

Довiдка:

Євген Тельнов (позивний “Усач”) – доброволець, боєць батальйону “Донбас”, солдат резерву Нацiональної гвардiї, пройшов Артемiвськ, Попасну, Iловайськ. Загинув у лютому 2015 року пiд Широкiним.

Андрiй Кизило (позивний “Орел”) – капiтан, заступник командира 1-го механiзованого батальйону 72-ї окремої механiзованої бригади Сухопутних вiйськ ЗСУ. Загинув пiд Авдiївкою у сiчнi 2017 року.

Кiровоградська область має трьох Героїв України. Це Юрiй Коваленко та Євген Тельнов, якi загинули у боях на сходi України та Олександр Трепак, який донедавна очолював 3-й окремий полк спецiального призначення, що дислокується у Кропивницькому.

Джерело: Златопіль

Схожі публікації