На території районної лікарні працює пункт обігріву

На території районної лікарні працює пункт обігріву

В Олександрії на території районної лікарні працює пункт обігріву, а також є резервні місця для людей, які не можуть забезпечити собі опалення взимку. Про людей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях просять повідомляти в управління соціального захисту населення райдержадміністрації або рятувальникам.

З метою запобігання випадкам переохолодження та надання допомоги, в першу чергу людям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, в Олександрійському районі створено оперативну групу «Соціальний патруль».

До складу групи входять: начальник Олександрійського міськрайонного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області, керівники соціальних служб, медичних установ, районного відділення поліції, сектору з питань цивільного захисту та охорони праці райдержадміністрації.

На території центральної районної лікарні за адресою: Олександрія, вулиця А. Кохана, 14 цілодобово функціонує стаціонарний пункт обігріву населення. У разі значного погіршення погодних умов і зниження температури повітря на територіях сільських та селищних рад району передбачена робота додаткових стаціонарних пунктів обігріву.

Для літніх людей і малозабезпечених, які не можуть забезпечити себе опаленням узимку, організовано 5 резервних місць в Олександрійській центральній районній лікарні на базі інфекційного відділення.

З настанням негоди про осіб, які потрапили в складні життєві обставини, необхідно повідомляти в управління соціального захисту населення райдержадміністрації в робочі дні за телефоном «гарячої лінії»: 7-11-73 та диспетчера Олександрійського міськрайонного відділу управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області цілодобово по телефону 101.

Джерело: Моя Александрия

Схожі публікації