На зборах в Туреччині ФК «Олександрія» здолала австрійський «Капфенберг»

На зборах в Туреччині ФК «Олександрія» здолала австрійський «Капфенберг»

8 лютого в рамках навчально-тренувальних зборів у Туреччині відбулась товариська зустріч «Олександрія» — «Капфенберг», що завершилась з рахунком 2:1 (1:0) на користь ФК «Олександрія», повідомляє офіційний сайт клубу.

Австрійці, заволодівши ініціативою з перших хвилин поєдинку, дуже швидко її втратили. І хоча перший тайм не був багатим на гольові моменти, олександрійці повели у рахунку вже на 24 хвилині. Голом відзначився Максим Третьяков.

На початку другого тайму наш суперник відновив статус-кво після розіграшу кутового. Це сталося на 46 хвилині. Вже за мить арбітр матчу призначив пенальті у ворота «Капфенбергу». До точки підійшов Макс Третьяков, якому не вдалося переграти кіпера австрійців: той вгадує напрям польоту м’яча, переправивши його на кутовий. Макс йде подавати. Робить навіс у штрафний майданчик. Олександр Мельник в падінні головою встигає переправити круглого на вільного Кирила Дришлюка, який вдало замкнув цю передачу, відправивши круглого прямо у сітку воріт. Після цього австрійці намагалися відігратися (часу для цього було достатньо – майже весь другий тайм), але поєдинок так і завершився  2:1  на користь містян.

Схожі публікації