Набір учнів до 10-их класів буде лише в шістьох закладах Олександрії

Набір учнів до 10-их класів буде лише в шістьох закладах Олександрії

Відповідне рішення прийняте 30 січня на засіданні виконавчого комітету з метою виконання змін у законодавстві про освіту.

Із 1 вересня 2022 року здобуття загальної середньої освіти будуть забезпечувати (у складі одного закладу або окремо): початкова школа – заклад освіти І ступеня; гімназія – ІІ ступеня та ліцей – ІІІ ступеня.

Заклади, що будуть мати ІІІ ступінь, визначалися з урахуванням результатів олімпіад та ЗНО, кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази.

Щоб дати можливість учням, які цього року навчаються у 10-11 класах, закінчити свою школу, зміна типу та назви закладів відбудеться у 2021 році.

Відповідно до рішення виконкому з 1 вересня 2020 року лише 6 шкіл будуть набирати учнів до 10-11 класів. Це: гімназія ім.Т.Г.Шевченка, НВК №№9,17, колегіум, ЗНЗ№10 та Ліцей інформаційних технологій. Таким чином відповідні заклади будуть забезпечувати освіту третього ступеня.

Зниження ступенів решти закладів не спричинить скорочення педагогічних працівників, зміни відбудуться лише в кількості годин.

Крім виконання вимог законодавства, оптимізація існуючої мережі закладів загальної середньої освіти забезпечить підвищення якості профільної освіти.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Вікторія , 31.01.2020 @ 10:59

    В школі є багато розумних дітей ,вчителі віддають усі сили аби навчити, встановили нові комп’ютери та змінили класи на краще.Я вважаю, що ЗНЗ #10 потрібні 10 та 11 класи та звання ліцею.

Коментарі закрито