Нацгвардійці відзначили День захисника України

Нацгвардійці відзначили День захисника України

12 жовтня у підшефній військовій частині №2269 Національної Гвардії України відбулися урочисті з нагоди Дня захисника України.

Під час заходу відбулося вручення погонів тим, кому присвоєно чергове військове звання та нагородження грамотами кращих військовослужбовців.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих героїв і на знак вдячності та глибокої шани поклали квіти до обелісків.
Після цього відбулося шикування загону спеціального призначення в/ч3006 Національної гвардії України, що дислокується на базі олександрійської військової частини.
Міський голова висловив глибоку вдячність бійцям за те, що сьогодні вони з честю захищають цілісність і незалежність нашої держави та оберігають спокій у наших домівках. З нагоди свята С.Цапюк передав загону теплову пушку, необхідну для обігріву наметів особового складу у зимовий період.
У свою чергу, командування вручило міському голові пам’ятну адресу за активну громадську позицію та вагомий внесок у розбудову підрозділу спецпризначення. Завершились заходи святковим концертом у клубі військової частини.

Джерело

Схожі публікації