«Нафтогаз» підвищив ціну газу для населення на серпень

«Нафтогаз» підвищив ціну газу для населення на серпень

Ціна встановлена в рамках тарифу «Місячний». У серпні ціна на природний газ для клієнтів «Нафтогаз України» зросла на 0,27 гривень за кубометр через те, що ринок входить у сезон високих цін з наближенням опалювального періоду. Про це повідомили у пресслужбі «Нафтогазу«.

Таким чином, серпнева ціна на блакитне паливо становить 3,24 грн ща кубічний метр з ПДВ та без урахування вартості розподілу доставки в рамках тарифу «Місячний».

Зауважимо, тариф «Місячний» — перший, який компанія пропонує своїм клієнтам. Наразі, всі чинні побутові клієнти автоматично переведені на цей тариф. Зокрема, він надає можливість зекономити 1 відсоток від загального рахунку, якщо здійснити оплату до 15 числа місяця, наступного за місяцем споживання через особистий кабінет.

Нагадаємо, з 1 серпня в Україні запрацював ринок газу, завдяки чому клієнт сам може обирати постачальника блакитного палива. У результаті ціни на газ для промисловості та для населення будуть прирівняні до європейських, і залежно від ситуації на ринку вартість ресурсу може суттєво зростати чи знижуватися.

Джерело

Схожі публікації