Найбільша річкова баржа в Україні прибуває на Кіровоградщину

Найбільша річкова баржа в Україні прибуває на Кіровоградщину

16 жовтня у Світловодськ прибуває найбільша річкова баржа в Україні, яку спустили на воду в Ізмаїлі, розмір баржі D-6000 128 метрів.

ГО СП “ДУНАЙСУДНОСЕРВІС” спільно з “Дунайсудоремонт” побудували спеціально для Світловодського річкового терміналу, що входить в холдинг “АгроВіста”. Як видно на опублікованих фото, судно забарвлене в кольори, передбачені проектом. Також стало відомо, що судно назвали Дніпро-AV-01.

У цьому сезоні її планують задіяти для перевезень по Дніпру кукурудзи. Довжина несамохідного судна типу “ріка-море” – 127,6 м, ширина – 16,3 м, осадка – 3,8 м. Надводний габарит порожнього судна – 6,7 м, водотоннажність в прісній воді 6000 т, в морській воді на осадку 3,8 м – 7418 т. Як заявлялося раніше, це найбільша баржа, побудована в історії незалежної України.

“При осаді 3,8 метра вона буде брати 6 тис. Тонн вантажу і переміщати його внизу Дніпра. При цьому вона може використовуватися і вгорі Дніпра – при осіданні на 3 метри її вантажопідйомність складе 4,5 тис. Тонн”, – пояснив виконавчий директор компанії Станіслав Чімбер.

 

 

Джерело: Трибуна

Схожі публікації