Найбільше порушників карантину – на ринках

Найбільше порушників карантину – на ринках

Поки всі святкували Новий рік, спеціалісти Держпродспоживслужби Кіровоградської області працювали.

З 31 грудня по 3 січня вони здійснили 773 обстеження  суб’єктів господарювання на дотримання протиепідемічних вимог. У 62 випадках виявлено порушення, відповідно 62 суб’єктам господарювання надали попередження щодо дотримання санітарних та протиепідемічних заходів із запобігання поширенню COVID-19.

Основними виявленими порушеннями залишаються: допуск відвідувачів без правильно вдягнутих засобів індивідуального захисту; немарковані антисептики для відвідувачів; відсутня чи неоновлена розмітка для дотримання соціальної дистанції між відвідувачами; немаркована або відсутня ємність для збору використаних засобів індивідуального захисту тощо.

Найбільше порушень за вказаний період зафіксовано в Кропивницькому, Олександрії, а також у Благовіщенському та Долинському районах на агропродовольчих ринках – 30,8%, громадському транспорті – 16,7%, об’єктах торгівлі непродовольчими товарами – 8,1%, об’єктах торгівлі продовольчими товарами – 7,5%, у закладах громадського харчування – 5,6%, на інших об’єктах – 3%.

 

Джерело: Заметка

Схожі публікації