Народна артистка України отримала подарунок від олександрійки

Народна артистка України отримала подарунок від олександрійки

 

Народна артистка України Оксана Білозір отримала у подарунок свій портрет, написаний олександрійською художницею Наталією Ткаченко. 

«Портрет гарної жінки, справжньої українки і співачки Оксани Білозір, пісні якої я люблю співати, — написала Наталія  на своїй сторінці у соцмережі і подякувала співачці за улюблені пісні. —Дякую за «Горобину», «А зі мною був красивий», які я раніше часто виконувала на різних святах. За «Україночку» і «Кафе», пісні, які не можна слухати без сліз. Тільки сьогодні вперше почула пісню «Барвінок», яка дуже сподобалась. Адже я народилася у маленькому селі Зелений Барвінок».

«Усе почалося з того, що Оксана Білозір підписалася на мій Інстаграм, — розповіла художниця. — Я, звичайно, була приємно  здивована. Незабаром подивилася її домашнє інтервью, яке мені  сподобалося, і концерт, де вперше почула пісню «Барвінок». Ну і вирішила, що це Господня підказка, тому і намалювали портрет Оксани.  Подарувала їй цей портрет поки що віртуально, але звичайно ж, планую його колись передати, проте вже після цікавої  виставки, яка, сподіваюся, відбудеться цього року».

Олександрійка подарувала портрет Оксані Білозір

Олександрійка подарувала портрет Оксані Білозір

Олександрійка подарувала портрет Оксані Білозір

Про те, що Наталія подарувала потрет співачці, написало видання «Телегид». Художниця говорить, що не очікувала попасти у такий крутий інтернет-журнал та ще й у рубрику «Зірки» поряд з Монатіком та Лесею Нікітюк.

Наталія Ткаченко є уродженкою села Зелений Барвінок Олександрійського району.  Ще з дитячих років почала малювати. У цьому здібну доньку підтримував батько, який сам мріяв стати художником, але не зміг. Наталія працювала художником-оформлювачем на електромеханічному заводі і у військовій частині 2269. Незважаючи на те, що так і не здобула художню освіту, її величезний талант реалізувався, а дивовижно реалістичні портрети та картини  прикрашають будинки в різних країнах світу.

У Наталії Ткаченко було вже  мене було 5 персональних виставок в Олександрії, також її роботи експонувалися в інших містіх, зокрема у кропивницькій галереї «Єлисаветград». Худажниця є членом правління Спілки митців Олександрійщини.

Олександрійка подарувала портрет Оксані Білозір

 

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації