Нас очікують різкі перепади температури

Нас очікують різкі перепади температури

Сьогодні вранці температура повітря була мінус 22 градуси, а вже завтра синоптики прогнозують її підвищення до плюс 2.

Людям, які страждають на серцево-судинні захворювання і метеочутливим пережити такий перепад температури буде нелегко. Людський організм реагує, як правило, не на погоду, а на її різку зміну – у 75% людей в тій чи іншій формі спостерігається реакція організму. Різке потепління супроводжується збільшенням вуглекислого газу і зниженням кисню в повітрі.  Зі зниженням атмосферного тиску у астматиків і сердечників з’являються стрибки артеріального тиску, задишка, порушення серцевого ритму, головний біль, слабкість, відчуття браку повітря і інші симптоми.

Метеозалежність, як правило, – це прояв захворювань серцево-судинної і нервової системи, астми, артриту та інших. Основні поради лікарів – лікувати захворювання, яке призводить до метеозалежності, і не нехтувати регулярної профілактикою: зміцнювати судини, приймати контрастний душ, не забувати про прогулянки і фізичні вправи.

Режим сну, загартовування, правильне харчування, відмова від жирної і смаженої їжі, активний відпочинок, вітаміни групи В і чаї на основі трав можуть допомогти метеозалежним людям поліпшити самопочуття під час різких перепадів температури та атмосферного тиску. Але повністю позбутися від метеочутливості дозволить тільки комплексне лікування захворювання, яке до неї призводить.

 

Джерело: Zametka

Схожі публікації