NASA показало неймовірний вид на ураган «Доріан»

NASA показало неймовірний вид на ураган «Доріан»

NASA показало неймовірний вигляд на ураган «Доріан» над Атлантичним океаном. За даними Національного центру ураганів, шторм з вітрами 145 миль в годину може досягти категорії 5.

Камери NASA сфотографували вид на катаклізм в 11:28 за київським часом 31 серпня над Атлантичним океаном. Над циклоном пройшли супутник NOAA на АЕС Суомі, GCOM-W1 і NOAA-20, спостерігаючи за унікальними особливостями. У суботу АЕС Суомі зафіксувала чітке око, яке можна легко побачити разом з різноманітними хмарними смугами. У штормі в південній частині видно самотній удар блискавки. Інфрачервоні зображення також показують тропосферні конвективні гравітаційні хвилі, що стікають від інтенсивного шторму.

Знімок, знятий раннім суботнім ранком, добре показав структуру «Доріана». За словами співробітників NASA, буря добре розвинена, а також чітке око, дає прогнозисту уявлення про центр циркуляції. За даними Національного центру ураганів, на північному заході Багамських островів очікується загальна кількість опадів від 10 до 15 дюймів, а в окремих — до 25 дюймів, що може викликати раптову повінь.

Cameras outside the space station captured these views of rapidly intensifying #HurricaneDorian at 12:18pm ET on August 30 as it churned over the Atlantic Ocean. For more on nasa’s coverage of #Dorian, visit: https://t.co/Si2ENfjBN0. pic.twitter.com/llcY8mXakw — Intl. Space Station (@Space_Station) 30 серпня 2019 р.

Джерело

Схожі публікації