Наставник Олександрії: запланували два тренувальні збори у Туреччині

Наставник Олександрії: запланували два тренувальні збори у Туреччині

Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран розповів про плани команди на зимове міжсезоння.

– Коли збираються футболісти після відпустки?

– 9-го січня ми збираємося в Олександрії. До 18-го січня ми будемо тренуватися вдома. Після чого 21-го січня розпочнеться наш перший турецький збір в Аланьї. Ми любимо проводити збори в цьому високогірному районі. Там ми зіграємо спаринги з болгарськими командами. Ймовірно, нашими суперниками будуть ЦСКА, Чорно море, Славія, а також там будуть деякі македонські клуби.

Після двох вихідних, які ми проведемо в Туреччині, ми переїдемо в Белек, де і проведемо другий збір. Ми будемо проживати в готелі Susesi. Там ми запланували проведення 3-х контрольних матчів. Ймовірно, зіграємо з чемпіоном Казахстану Кайратом. Ще 2 інших опоненти підбираються зараз. 11-го лютого ми прилетимо в Запоріжжі. На 13-е лютого запланований наш перший матч чемпіонату України в Маріуполі. Трохи пізніше вирішимо логістику. Або відразу з Запоріжжя повернемося додому, або звідти поїдемо на матч до Маріуполя.

– У разі холодної зими, де ви будете тренуватися в середині лютого?

– Наше головне поле стадіону Ніка з підігрівом. Поруч є штучний газон. Там грають свої матчі наші команди U-21 і U-19. Так що це питання вирішене.

 

Джерело: Спортивна Кіровоградщина

Схожі публікації