Найдорожчий в Україні тариф на воду можуть встановити на Кіровоградщині

Найдорожчий в Україні тариф на воду можуть встановити на Кіровоградщині

У ОКВП “Дніпро-Кіровоград” назвали причини чому тариф на воду в Кропивницькому, Олександрії, Знам’янці та Світловодську буде найвищим у порівнянні з іншими регіонами.

За інформацією, чергове підвищення тарифу може відбутися вже наприкінці січня-початку лютого. Таку ситуацію пояснюють тим, що попередній тариф у розмірі 30,68 за кубометр води встановили з запізненням. Водночас, планується що найближчим часом один кубометр коштуватиме близько 37 гривень. Це – найвищий тариф серед обласних центрів.

На підприємстві називають три фактори, які впливають на підвищення. Зокрема, відсутність у місті своєї води і ОКВП “Дніпро – Кіровоград” здійснює постачання води з поверхневого джерела Кременчуцького водосховища. Водоочисні споруди знаходяться у місті Світловодськ.

Другою причиною називають довжину водоводу у 120 кілометрів, по якому вода кількома підйомами транспортується до Кропивницького та інших міст обласного значення. Останьою причиною підвищення називають невелику кількість абонентів, які користуються водою в місті.

“У порівнянні з Харковом, Одесою чи іншим обласним центром Кропивнцький є невеликим населеним пунктом. ОКВП “Дніпро – Кіровоград” має не такі великі обсяги реалізації, а тариф рахується саме по затратам на виготовлення послуги розділеним на обсяг реалізації”, – повідомляють на підприємстві.

 

Джерело: Олександрійський тиждень

 

Схожі публікації