Навчальний заклад в Олександрії долучився до проєкту «Онлайн-школа»

Навчальний заклад в Олександрії долучився до проєкту «Онлайн-школа»

В Олександрійському підрозділі Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату починає діяти пілотний проект «Онлайн-школа».

Один із корпусів ліцею, який розташований на території міста (колишня жіноча гімназія), включено у проект, який забезпечить цифровізацію навчального процесу у п’яти навчальних закладах області.

Планшети, що приєднані до мережі будуть видаватись на кількість класів, серед яких і ті, які розташовані в Олександрії.

Як це працюватиме і в чому переваги?

«Компанія передає в користування школі на кожний клас планшети зі встановленою програмою і безкоштовним доступом до мережі Інтернет. Переваги системи управління розраховані і на адміністрацію навчального закладу, і на вчительський склад, і на учнів, і на батьків», – пояснив розробник програми Гліб Денісов, якого цитує пресслужба голови Кіровоградської обласної держадміністрації.

За словами Гліба Денісова, користуючись програмою, директори шкіл отримають можливість глобального управління всіма процесами в школі та підвищення контролю за роботою вчителів. Вчителі зможуть миттєво виставляти оцінки і пропуски учням, редагувати розклад уроків, спілкуватися з батьками в онлайн-режимі. Зі свого боку батьки матимуть доступ до електронного щоденника своєї дитини, що дасть можливість моніторити показники успішності.

«Як відзначив голова ОДА Андрій Балонь, наразі спостерігається швидкісна диджіталізація всіх сфер суспільного життя. «Як батько знаю, наскільки діти є прогресивними. Натомість дорослим слід змінюватись ментально й не боятись використовувати новітні технології у своїй роботі», – прокоментував Андрій Балонь», – повідомляє пресслужба очільника адміністрації області.

Де ще буде працювати «Онлайн-школа»

На Кіровоградщині п’ять навчальних  загальноосвітніх закладів візьмуть участь у пілотному проєкті «Онлайн-школа».

Система управління «Онлайн-школа» через кілька тижнів функціонуватиме в таких навчальних закладах, як НВО І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області», Помічнянська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянськоїміської ради, Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат Кіровоградської обласної ради, НВК «Долинська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Долинськоїрайонної ради» і Бобринецьке НВО.

Проєкт, за інформацією пресслужби, діє в школах Сумщини та Черкащини. За результатами пілотного запуску в Україні впродовж 2017-2018 років на 72% зменшилась кількість прогулів учнів і на 23% підвищились результати навчання.

 

Джерело

Схожі публікації