Наживаються на безробітних: у Кропивницькому шахраї «пропонують роботу»

Наживаються на безробітних: у Кропивницькому шахраї «пропонують роботу»

У Кропивницькому шахраї запустили нову схему, за якою ошукують безробітних телефоном. У місті почали поширювати оголошення із низкою вакансій ніби-то для підприємства ТОВ «Слад-ko», яке знаходиться у Кропивницькому. Одна з тих, хто вже встиг потрапити на гачок розповіла «Гречці», що відгукнувшись на таку вакансію, втратила 160 гривень за кілька хвилин.

«Побачила оголошення, набрала номер телефону. Там автовідповідач продиктував номер нібито відділу кадрів: 0900321623. Записавши номер, я його набрала. Там на записі голос щось сказав, потім я чекала поки хтось візьме трубку і зірвався дзвінок. Спробувала ще раз і вже тоді зрозуміла, що повідомлення повідомляє про те, що будуть знімати додаткові гроші. Трубку так ніхто і не взяв. Завершивши дзвінок я виявила, що з мого рахунку списали 160 гривень», — коментує кропивничанка.

Згідно з даними аналітичної системи «YouControl», такого підприємства не існує. Якщо перевірити з написанням всіх літер кирилицею, то знаходить лише одну компанію, повністю ідентичну по співзвучності. Проте вона знаходиться аж у Запоріжжі.

Схожі публікації