Нові комунальні підприємства з’являться в Олександрії

Нові комунальні підприємства з’являться в Олександрії

Як повідомив заступник міського голови Андрій Некрасов, необхідність створення нових комунальних підприємств — «Чисте місто» і «Зеленгосп» виникла не спонтанно.

Ця тема обговорювалася на протязі декількох останніх років і була обумовлена ​​тим, що у КП«Благоустрiй» багато різнопланових обов’язків, які потрібно розділити за напрямками.

Наприклад, в місті створюються нові зони відпочинку — сквери, парки, які потребують догляду. Хтось повинен займатися не тільки прибиранням цих та інших територій, а й вирощувати, висаджувати квіти, і дерева.

КП «Благоустрiй» виконує зараз безліч завдань, які іноді не перетинаються між собою.
Таким підприємством складно керувати і управляти. Тому прийнято рішення розділити функції і створити підрозділи, які будуть займатися тільки своїми певними завданнями та напрямками.

«Зеленгосп» займеться вирощуванням, доглядом і наглядом за зеленими насадженнями.
Також в його обов’язки увійде спилювання аварійних дерев та догляд за зростаючими.

«Чисте мiсто» — це підприємство, яке буде стежити за станом вуличної дорожньої мережі. У місті зроблено чимало  в цьому напрямку, в тому числі капітальних ремонтів, але за станом доріг потрібен нагляд і догляд.Також підприємство буде займатися дорогами приватного сектора, їх грейдування, підсипанням -в цьому році  вулицям буде приділено особливу увагу. До речі, у міській програмі, прийнятій депутатами міськради, в частині розвитку транспортної системи закладено асфальтування доріг за маршрутами міського транспорту і в приватному секторі.
Для цього на підприємстві зібрана вся спеціальна комунальна техніка.

Також в обов’язки «Чистого мiста» буде входити вивезення сміття, яке накопичується уздовж тротуарів, на вулицях і в місцях загального користування.

Безпосередньо за самим «Благоустроєм» залишається санітарне утримання міста, починаючи від роботи двірників, вивезення сміття з місць загального користування, прибирання урн, зупинок міського транспорту і так далі.

Крім того, в обов’язки КП входить утримання, догляд, ремонт спортивних і дитячих майданчиків, чистка міської системи  каналізації.

Джерело: Олександрійський тиждень

Схожі публікації