Нові обмеження «жовтої» зони

Нові обмеження «жовтої» зони

З 6 грудня Уряд вводить більш жорсткі обмеження для регіонів «жовтої» карантинної зони, в якій наразі перебуває й Олександрійська територіальна громада.

Стосуються вони роботи закладів культури, громадського харчування, спортзалів, басейнів, фітнес-центрів, які відтепер працюватимуть за умови вакцинації всього персоналу. Зелені або жовті СОVID-сертифікати повинні мати при собі й відвідувачі.

Також можна надати негативні результати ПЛР-тесту, термін дії якого спливає за 72 години, експрес-тесту на визначення антигену або довідку про одужання, наприклад, з порталу «Дія».

Скоротили й термін дії деяких COVID-документів. Так, жовтий онлайн-сертифікат або паперова довідка про вакцинацію однієї дозою залишатиметься чинною лише 30 днів, замість 120 діб, як це було раніше.

Ще одне нововведення «жовтої» епідемічної зони – стовідсоткова вакцинація працівників освітніх закладів. Якщо такої не досягнуто, то на вчителів та учнів очікує дистанційне навчання. Або, як варіант, відсторонення від роботи тих, хто не щепився.

Міжобласні та міжнародні пасажирські перевезення можливі лише за умови пред’явлення сертифікату про вакцинацію або негативного COVID-тесту.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації